, , ,

SUPREMIUM LAB GAINER MASS 3000 g

595 грн.

Описание

SUPREMIUM LAB GAINER MASS належить до групи дієтичних харчових продуктів спеціального призначення, що задовілняють потребу організму в умовах напруженої фізичної праці, особливо для спортсменів, метою яких є швидкий приріст маси тіла та збільшення енергетичних резервів під час тренінгів.

SUPREMIUM LAB GAINER MASS це комплекс вуглеводів з довгим ланцюгом та більків найвищої якості, який був розроблений на базі високоякісного 80% концентрату білка сиворотки та підібраних належним чином моно-, оліго- та полісахаридів.

Білок сиворотки, що використовується для виготовлення SUPREMIUM LAB GAINER MASS характеризується найвищою біологічною цінністю, максимальною концентрацією амінокислот BCAA та глютаміну (речовини, що обумовлює досягнення анаболічного ефекту). Підібрані належним чином пропорції вуглеводів з різним глікемічним індексом, забезпечують рівномірне постачання необхідних калорій. Препарат був додатково збагачений вітамінами, необхідними для правильної переробки білків та вуглеводів в організмі.

Систематичне застосування препарату SUPREMIUM LAB GAINER MASS у поєднанні з раціональною дієтою та відповідно підібраним тренінгом, приведе до значного приросту маси тіла.

Для швидшого досягнення ефектів SUPREMIUM LAB GAINER MASS краще за все поєднувати з креатином, пептидом l-глютаміну або l-глютаміном.

Рекомендована денна норма – 4х100г.

Отзывы

В данный момент отзывов нет

Be the first to review “SUPREMIUM LAB GAINER MASS 3000 g”

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *