,

SUPREMIUM LAB CREATINE 250 g

220 грн.

Описание

SUPREMIUM LAB CREATINE  JAR Моногідрату креатину  у вигляді порошку

Креатин належить до групи харчових продуктів спеціального харчового призначення, що задовілняють потребу організму в умовах напруженої фізичної праці, особливо спортсменів силових дисциплін, швидкісно-силових, а також тих, що виконують вправи з силової витривалості.

Креатин застосовується у якості препарату, що підтримує зростання сили та прискорює приріст м’язової маси (анаболічна дія). Посередньо впливає також на прискорення відновлення огранізму шляхом поліпшення азотної рівноваги та затримки редукції білків (антикатаболічна дія).

У результаті правильного застосування креатину збільшується його концентрація у м’язах.

Це започатковує ряд реакцій, що приводять до того, що м’язові клітини поглинають більше води.

Збільшений об’єм клітини викликає зміну внутріклітинної напруги, що сприймається організмом як анаболічний сигнал, цим самим стимулюючи ріст м’язів.

Препарат був збагачений вітаміном C та мінералом – натрієм. Вітамін C діє як антиокислювач, нейтралізуючи вільні радикали, утворення яких значно посилюється під час фізичної напруженої праці.

Натрій натомість приймає участь у регулюванні водно-електролітного балансу організму, підтримуючи транспортування креатину.

Для досягнення кращих ефектів, креатин краще за все поєднувати в одному циклу з: білковою, вуглеводно – білковою поживною речовиною, пептидом I-глютаміну, I-глютаміном, HMB або амінокислотами

СКЛАД:

Активні компоненти: моногідрат креатину, цитрат натрію 3 – заміщений, вітамін C.

Рекомендована денна норма – 5г.

Отзывы

В данный момент отзывов нет

Be the first to review “SUPREMIUM LAB CREATINE 250 g”

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *